Podpořte Zelené na cestě do Poslanecké sněmovny!
Máme lepší příběh pro naši zemi

Kandidujeme samostatně, klimatická změna již žádné kompromisy neumožňuje. Máme málo času, situace je vážná. Musíme řešit změny klimatu a ekologickou krizi. Myslíme na témata, která dopadají zejména na ženy, jako je nedostatečná podpora rodiny, dostupnost bydlení nebo sexuální násilí.

Pro mnoho lidí v politice jsou naše cíle nemožné, idealistické. My je však považujeme za jediné možné. Není prostor na kosmetické změny, které podstatu klimatické a ekologické krize neřeší. Musíme využít tuto příležitost, abychom ekonomiku postavili na nových, zelených základech, které nebudou drancovat planetu a umožní lidem kvalitnější život. Ve volbách můžeme uspět pouze pokud nám v tom pomůžete.

Přispějte na to, aby se z Česka stalo zelené srdce Evropy!


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím, berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého bydliště, budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.