Podpořte koalici Osmička sobě
Chceme v Praze 8 žít, nejen bydlet. Praha 8 si zaslouží řádnou správu města.

Zelení letos do zastupitelstva Prahy 8 kandidují v koalici s KDU-ČSL a nezávislými pod jménem Osmička sobě. Naši stávající zastupitelé, Petr Vilgus a Hanka Matoušová, chtějí navázat na úspěchy, které se jim na Praze 8 podařily, tedy například na oživení prázných domů v Karlíně jako jsou Karlínské kasárny a Barák na Florenci, zapojování občanů do rozhodování a rozvoj komunit, jako je participativní rozpočet nebo transparentní rozdělování grantů či plán na revitlizaci Palmovky.

V příštím volebním období chceme bojovat proti vedru sázením stromů a nasazováním vodních prvků do ulic. Podpoříme tramvajové tratě do Bohnic a Chaber a zřízení vlakových zastávek v Libni a v Karlíně. Zasadíme se o dostupnější bydlení.


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím, berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého bydliště, budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.