Podpořte Zelené v Praze 6!

Již 12 let v Praze 6 hájíme veřejný zájem. Naše hodnoty jsou dlouhodobě pevné a jejich společným jmenovatelem je lepší budoucnost pro všechny.Víme jak na to. Za naším programem nestojí pouze slova a sliby, ale hlavně činy. Podzimní komunální volby můžou naší městské části přinést zásadní změnu. Chceme být její hnací silou.

Co prosazujeme?
respekt k lidem i přírodě
kvalitní veřejný prostor
transparentnost
dostupné bydlení
participativní demokracie a podpora občanské společnosti
vzdělávání pro budoucnost


Na naší kampani dobrovolně a bez nároku na honorář spolupracuje spousta skvělých lidí. Téměř 100% kampaně tvoříme ve vlastní režii, ve svém volném čase. Přesvědčte se sami - naše financování je zcela transparentní. Mnoho věcí pořídíme zdarma, některé však ne. Každá koruna se počítá.

Děkujeme za vaší podporu!

jménem Zeleného týmu
Mgr. Petr Píša Ph.D. – kandidát na starostu, historik, člen zastupitelstva MČ Praha 6 a předseda zastupitelského klubu Zelených v Praze 6

Zelení z Prahy 6
e-mail: praha6@zeleni.cz | Praha6.zeleni.cz

Již vybráno 123200 Kč z cílových 300000 Kč.


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení a datum narození budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. Emailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi. Po ukončení transakce vám na zadaný email bude doručeno potvrzení o daru.