Podpořte koalici Zelená Pro Jedničku
Změňme společně centrum Prahy!

Zastupitelé Petr Kučera a Kateřina Klasnová jsou roky lídry a nejaktivnější silou opozice v centru Prahy. Přidejte se k Vítkovi Masare či Sváťovi Karáskovi, kteří posílili tým Zelené Pro Jedničku a společně změňme centrum Prahy!

Máme za sebou výsledky v tématech, kde nikdo nevěřil v možnost změny. Máme před sebou vizi jak změnit správu a fungování Prahy 1, aby se zde dalo normálně a v klidu žít.

Podpořte nás v naší činnosti finančním darem! Budeme moci posílit naši předvolební kampaň v ulicích a společně s Vámi měnit město, kde žijeme. Děkujeme za Vaši podporu!

Zelená Pro Jedničku
Kandidát na starostu Petr Kučera


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím, berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého bydliště, budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.