Chceme Zelenou Prahu. A vy?
Naši práci vidíte každý den.

Nabízíme vám tým zkušených politiku, kteří již prokázali, že program Zelených umí prosadit. Zlevnili jsme roční jízdenku na veřejnou dopravu, navýšili počet linek a zkrátili intervaly. Prosadili jsme radikální snížení počtu heren v Praze. Adaptujeme Prahu na změny klimatu, sázíme stromy, dostáváme vodu do ulic. Myslíme na všechny generace a realizujeme stovky bezbariérových opatření pro pohodlněji pohyb ve městě.


„Máme jasnou a prosaditelnou vizi pro další 4 roky. Zajistíme dostupné bydlení, zvýšíme atraktivitu veřejné dopravy, postavíme záchytná parkoviště na okraji města a opravíme chodníky a ulice. S developery vytvoříme prostor pro dialog tak, abychom vyjednali maximum pro místní obyvatele a do školky to bylo blízko."


Ondřej Mirovský, kandidát na primátora Prahy

Jdete do toho s námi? Podpořte nás prosím.


Jsem
Dar pošlu
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Odesláním formuláře uděluji Straně zelených, Senovážné náměstí 2, Praha 1, IČ 00409740 souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů za účelem zpracování a přiznání daru a zasílání informací o Zelených, a to i elektronickými prostředky. Mnou uvedená data budou součástí výroční finanční zprávy politické strany v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. a některá budou zveřejněna na webových stránkách obdarovaného (pouze výše daru, jméno a příjmení, obec a datum narození nebo název a sídlo právnické osoby).