Podpořte Zelené v Olomouckém kraji
Společně to dokážeme

V Olomouci a Olomouckém kraji od roku 1990 usilovně pracujeme na tom, abychom všichni žili v čistém a zdravém prostředí. Chceme, aby naše okolí bylo zelené, odolné a udržitelné, s ulicemi plnými stromů a přívětivým veřejným prostorem, kde se cítí bezpečně děti i senioři.

Chceme, aby Olomouc a Olomoucký kraj byl pro všechny své obyvatele tou nejlepší adresou pro život.

Společně to dokážeme.

Všechny naše příjmy a výdaje můžete sledovat online. Jsme zcela transparentní a financování Zelených označila organizace Transparency International jako nejprůhlednější. Podpořte nás darem. Děkujeme.


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje


Vyplněním tohoto formuláře uzavíráte darovací smlouvu se Stranou zelených. Smlouvu Vám poté automaticky pošleme e-mailem. Potvrzení o přijetí daru potřebné pro uplatnění odečtu v daňovém přiznání obdržíte po konci kalendářního roku anebo obratem na Vaše vyžádání. Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím, berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého bydliště, budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.