Podpořte koalici Společně pro Mníšek!

Jsme silný tým odborníků připravených pro vás pracovat. Chceme, aby byl Mníšek pro všechny své obyvatele tou nejlepší adresou pro život. Naším cílem je klidné, dobře fungující město uprostřed zeleně a vlídná a férová radnice, která jde s dobou a přináší svým občanům efektivní řešení jejich potřeb a problémů.

Za klíčovou považujeme kvalitu vzdělávání, bydlení, veřejných služeb i volnočasových aktivit pro všechny generace. Vytvoříme nové pracovní příležitosti, budeme rozvíjet kulturní dědictví města a pečovat o okolní krajinu i životní prostředí jako celek.

Podpořte nás svým darem. Společně to dokážeme.


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím, berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého bydliště, budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.