Podpořte Zelené
Podpořte zelenou politiku v Jihomoravském kraji

Nežijeme z darů miliardářů a korporací – k tomu, abychom mohli hájit zájmy lidí i přírody v našem kraji, nám pomáhají především drobné dary obyčejných lidí, kterým záleží na hodnotách ochrany životního prostředí, demokracie, odpovědnosti, svobody a solidarity.
Každá částka nám pomůže. Děkujeme!


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji na zelenou kampaň
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím, berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého bydliště, budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.