Podpořte transparentní Havířov!
Chcete také, aby byl Havířov lepším místem k životu?
Pomozte nám podpořit naše aktivity v Havířově.

Soustavně informujeme o dění na zastupitelstvu a havířovském magistrátu, v průběhu roku jsme uspořádali dva velké úklidy přírodních lokalit v Havířově. Díky vašim příspěvkům budeme moci například pořídit malou kameru pro záznam z jednání havířovského zastupitelstva, pokud se tam sami nemůžete v pracovní době dostavit.

Prosíme, podpořte nás libovolnou částkou a pomozte nám přesvědčit naše spoluobčany, že lepší, než na poměry nadávat, je pracovat na jejich zlepšení.

Děkujeme.

Základní organizace Havířov
e-mail: pavel.kadlec@zeleni.cz, web: Havířov.cz


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím, berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého bydliště, budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.