Dál chceme zelené Brno
Budeme pracovat na radnicích a mimo zastupitelstvo

„Chtěla bych poděkovat vám všem, co jste nám důvěřovali, pomáhali nám, podporovali nás a nakonec nám i hodili svoje hlasy. Na mnoha městských částech jsme uspěli. Nepodařilo se nám tentokrát bohužel zdolat bránu Zastupitelstva města Brna. V Brně je za námi přesto spousta dobré práce. Prosadili jsme zlevnění šalinkarty, což ulehčilo život mnoha Brňanům, kteří pravidelně využívají MHD. Zřídili jsme Kancelář architekta města, která již pracuje na novém územním plánu místo externí firmy napojené na developery. To je pro budoucnost města a jeho občanů pozitivní zpráva. Chceme v prosazování zelené politiky pokračovat i nadále.“


- Jasna Flamiková, lídryně Zelených v komunálních volbách


Přestože nejsme v městském zastupitelstvu, máme zastoupení v mnoha městských částech. A ani na městské úrovni se nestáhneme a budeme nadále prosazovat zelený program, i když to bude výrazně obtížnější. I proto teď potřebujeme vaši průběžnou podporu, abychom mohli studovat městem připravované materiály, komentovat návrhy nové koalice a být vidět a slyšet.

Děkujeme, že nám pomáháte.Pokud vyberete platbu převodem, číslo účtu a variabilní symbol pro platbu vám přijdou do emailu. Můžete si pak platbu nastavit také jako pravidelný příkaz. Tím nám pomůžete ze všeho nejvíc.


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím, berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého bydliště, budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.