Zelené Brno
Podpořte nás!

Chceme Brno, kde vás v pěší zóně nesrazí zásobovací Lamborghini. Kde v létě neshoříte na rozžhavené betonové placce bez kousku zeleně. Kde nemusíte nikoho podmáznout, abyste našli místo ve školce. Kde najdete bydlení, aniž byste museli prodat ledvinu. A kde se nevyhazují peníze do černých děr a tunelů.

V zastupitelstvu města Brna i v zastupitelstvech městských částí pracujeme na tom, aby Brno bylo moderním, přívětivým a zodpovědným městem.

Nedostáváme ale peníze od uhlobaronů a developerů. Naši činnost podporují svými dary lidé, kteří sdílí náš pohled na to, jak by Brno a politika měly vypadat. Pokud mezi ně patříte i vy, budeme rádi, pokud nás podpoříte.


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím, berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého bydliště, budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.