Chceme férové Brno. A vy?
Naši práci vidíte každý den.

„Už roky měníme město k lepšímu a chceme v tom pokračovat. Aby ale mohlo být Brno ještě férovější a zelenější, potřebujeme vaši pomoc. Už teď díky nám tisíce Brňanů jezdí levněji městskou hromadnou dopravou, koupe se v čisté přehradě a snadněji třídí odpad. Silnější podpora v komunálních volbách znamená ještě více zelených zastupitelů a větší možnost něco dokázat. Budeme rádi, když podpoříte naše smysluplné projekty revitalizace nábřeží řek, modernějšího školství a zelenějšího města. Pomozte nám vytvořit kampaň, která bude vidět.“


- Jasna Flamiková, kandidátka na primátorku města Brna


Jak budou vaše dary využity? Za 300 Kč můžeme například vytisknout 313 kusů volebních novin, za 500 Kč může po Brně 6 dní jezdit šalina s naší reklamou a za 2 000 Kč můžeme po Brně vylepit na měsíc 12 plakátů. Za 5 000 Kč pak můžeme natočit video s finální výzvou, aby šli lidé k volbám, nebo naše videa dostat k 10 000 lidí.

Děkujeme, že nám pomáháte.Pokud vyberte platbu převodem, číslo účtu a variabilní symbol pro platbu vám přijdou do emailu.


Jsem
Dar pošlu
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení a datum narození budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. Emailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi. Po ukončení transakce vám na zadaný email bude doručeno potvrzení o daru.