Pro Mnichovo Hradiště férové a bez bariér

Zasaďte se o to s námi!

Pro volby do Zastupitelstva města Mnichovo Hradiště na podzim roku 2018 vytvořili Zelení společnou kandidátku s Českou stranou sociálně demokratickou, protože nám dává smysl spolupráce zelené a sociální politiky. Jsme připraveni v nadcházejícím volebním období společně usilovat o všestranné zlepšování prostředí ve městě.

Náš ucelený a komplexní program klade důraz na kvalitu prostředí, sociální záležitosti a správu města. Budeme se jej snažit prosazovat nejen v samotném zastupitelstvu, ale i mimo něj prostřednictvím nejrůznějších akcí.

ČSSD získala v Mnichově Hradišti důvěru i v minulých volbách a podílela se na vedení města, zástupce Zelených v zastupitelstvu prozatím chybí. Věříme, že po letošních komunálních volbách se budeme společně zasazovat za Mnichovo Hradiště férové a bez bariér.

Podpořte, prosím, naši práci finančním darem, který bychom rádi použili především na tvorbu programových materiálů a organizaci předvolebních akcí. Přispět můžete jednorázově či průběžně zasílat pravidelné příspěvky, díky nimž budeme moci pořádat kvalitní akce pro veřejnost v průběhu celého volebního období.

Děkujeme za Vaši podporu! Česká strana sociálně demokratická a Strana zelených

www.cssdmh.cz www.facebook.com/cssdmh

Již vybráno 2200 Kč z cílových 5000 Kč.


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení a datum narození budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. Emailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi. Po ukončení transakce vám na zadaný email bude doručeno potvrzení o daru.