Pojďme spolu vrátit do našeho města život!

Zelení a Piráti se spojili, aby s vaší pomocí proměnili Litvínov. Naší vizí je živé město, ve kterém nás baví žít. Víme, kde ušetřit a kam naopak peníze nasměrovat. Podpoříme lepší vzdělání pro naše děti, kulturu pro všechny generace i vytváření nových pracovních příležitostí – v turistice nebo při šetrné obnově našeho regionu.

Rozšíříme fond městského nájemního bydlení. Myslíme tak na seniory i na to, abychom ve městě udrželi mladé lékaře, učitele, hasiče či kvalitní policisty. Vrátíme do města vodu. Začneme Pilařským rybníkem a obnovou fontány na náměstí. Zasadíme se o zlevnění jízdného, podporu sdílených kol a lepší péči o zeleň.

Zapojíme občany do rozhodování a díky online přenosům ze zastupitelstva či rozklikávacímu rozpočtu si každý si bude moci zkontrolovat, za co město utrácí.

Podpořte nás. Společně to dokážeme, Litvínov DO TOHO!


Jsem
Dar pošlu
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení a datum narození budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. Emailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.