Podpořte Zelené!
Chceme Česko moderní, zdravější a spravedlivější.

Pracujeme pro vás na desítkách radnic, v krajských zastupitelstvech i v Senátu. Pomozte nám zelený program prosadit i ve Sněmovně. Naše kampaň stojí na podpoře jednotlivců, nikoli mocných sponzorů. Pojďme spolu proměnit Česko.


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údajeVyplněním vašich údajů a odesláním formuláře uzavřete se Stranou zelených darovací smlouvu, kterou vám obratem zašleme e-mailem. Po skončení kalendářního roku vám vystavíme Potvrzení o přijetí daru pro uplatnění odečtu daru ve vašem daňovém přiznání.

Vzkaz


Odesláním formuláře uděluji Straně zelených, Senovážné náměstí 2, Praha 1, IČ 00409740 souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů za účelem zpracování a přiznání daru a zasílání informací o Zelených, a to i elektronickými prostředky. Mnou uvedená data budou součástí výroční finanční zprávy politické strany v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. a některá budou zveřejněna na webových stránkách obdarovaného (pouze výše daru, jméno a příjmení, obec a datum narození nebo název a sídlo právnické osoby).