Podpořte spravedlnost pro Bečvu

Abychom haváriím předcházeli, potřebujeme lepší zákony. Nejde jen o to najít viníka otrávené Bečvy. Chceme zabránit dalším haváriím - Bečva jich za poslední týdny zažila hned několik. Potřebujeme lepší pravidla pro nakládání s chemikáliemi, lepší kontrolu stavu řek a také lepší zákony na to, abychom havárie mohli spravedlivě potrestat. Viníci musí mít jasno, že všechno co poškodili, budou muset zaplatit.

Vyčíslit hodnotu přírody v penězích je samozřejmě složité. Pokud to ale neuděláme, bude mít příroda pro ty, co ji znečišťují, hodnotu nulovou. A podle toho se k ní budou i nadále chovat.

Pracujeme na tom, abychom přinesli změny zákonů, které podobným haváriím budou předcházet. Podpořte nás v tom!


Jsem
Dar pošlu
Přidám se
Daruji
Jednotlivci si mohou souhrnný roční dar 1 000 Kč a vyšší odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu. Pro firmy je minimální částka 2 000 Kč za rok.
Kontaktní údaje

Vzkaz


Vyplněním tohoto formuláře uzavíráte darovací smlouvu se Stranou zelených. Smlouvu Vám poté automaticky pošleme e-mailem. Potvrzení o přijetí daru potřebné pro uplatnění odečtu v daňovém přiznání obdržíte po konci kalendářního roku anebo obratem na Vaše vyžádání. Strana zelených (IČ 00409740) zpracovává osobní údaje dárců na základě zákonné povinnosti evidovat dárce politických stran v souladu se zákonem č. 424/1991 Sb. Prosím, berte na vědomí, že osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození a obec trvalého bydliště, budou zveřejněny na webových stránkách Strany zelených a Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí v rámci výroční zprávy nebo zprávy o volební kampani. E-mailovou adresu a číslo telefonu zpracovává Strana zelených na základě svého oprávněného zájmu za účelem přímého marketingu a rozvoje vztahu s dárci. Proti takovému zpracování je možné vznést námitku na soukromi@zeleni.cz. Více o ochraně osobních údajů ve Straně zelených najdete na http://www.zeleni.cz/soukromi.